1. Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Genel

NKolayOfis’i kullanmaya başlamak için ne yapmalıyım?
Anasayfada yer alan ÜCRETSİZ DENE butonuna tıklayarak açılan formda gerekli bilgileri girin. Mailinize gelen doğrulama linkine tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamamızı 21 gün ücretsiz kullanabilirsiniz.
NKolayOfis’i kullanmak için özel bir eğitim almam gerekiyor mu?
Hayır, NKolayOfis özel bir eğitim gerektirmeyen kullanımı kolay bir uygulamadır. Fakat ihtiyaç durumunda Kullanım Videolarımızdan veya Kullanım Rehberimizden yardım alabilirsiniz.
İhtiyaç durumunda destek alabilecek miyim?
Satış temsilcilerimiz ve müşteri hizmetleri çalışanlarımıza her daim [email protected] adresi üzerinden mail atabilir, bizi hafta içi her gün saat 09:30-18:00 arası +90 850 303 0667 telefon numaramızdan arayabilirsiniz. Bunlarla birlikte websitemizin her sayfasından ulaşabileceğiniz Canlı Destek butonuna tıklayarak temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Deneme sürem bittiğinde verilerim kaybolacak mı?
Hayır. Deneme süreniz bittiğinde abone olmamanız durumunda verileriniz silinmeyecektir. Fakat silmek istemeniz durumunda hesabımı sil butonuna tıklayarak silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik

NKolayOfis güvenli midir?
NKolayOfis, verilerinizi Amazon sunucularında 256 bit SSL koruma ile korumaktadır. Türkiye’nin önde gelen 16 bankası ile entegre olan NKolayOfis tüm banka bilgilerini şifreli olarak saklar ve operasyon ekibi dahil hiçbir kullanıcı tarafından görüntülenemez.
Verilerim nerelerde saklanıyor?
NKolayOfis bulut tabanlı bir ön muhasebe programıdır. Verileriniz Amazon sunucularında saklanıp korunmaktadır.
Verilerimi yedekleyebilir miyim?
Verileriniz amazon sunucularında kayıt altına alınır ve siz zaman harcamadan otomatik olarak yedeklenir.
Hesabıma benim dışımda kimler erişebilir?
Hesabınıza sadece siz ve sizin davet ettiğiniz kişiler erişebilir. NKolayOfis operasyon ekibi dahil verilerinize ve hesabınıza kimse erişim sağlayamaz.

Abonelik

NKolayOfis abonelik fiyatları nedir?
Mevcut abonelik fiyatlarımıza fiyatlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Nasıl abone olabilirim?
Uygulamamızı anasayfamızdan ücretsiz dene butonuna tıklayarak 21 gün ücretsiz deneyimledikten sonra uygulamanın içinden kart bilgilerinizi girerek abone olabilirsiniz.
Havale/EFT ile ödeme yapabilir miyim?
6 ay ve üstü abonelik paketlerimiz için ödemenizi havale veya EFT yoluyla yapabilirsiniz
Ödeme yaptıktan sonra faturamı ne şekilde alacağım?
Ödeme yaptıktan sonra 7 gün içerisinde e-fatura veya e-arşiv şeklinde faturanız tarafınıza mail olarak gönderilmektedir.
Aboneliğimi sonlandırmak istediğimde verilerim kaybolacak mı?
Hayır. Aboneliğinizi herhangi bir sebepten sonlandırmak istemeniz durumunda verilerinizi dışarıya aktarıp tekrar kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Kullanım

Aynı hesabı kaç farklı kullanıcı kullanabilir?
Uygulamamıza sınırsız kullanıcı ekleme hakkınız vardır. Her davet ettiğiniz kişi kendi NKolayOfis mail ve şifresiyle giriş yapabilir.
Kullanıcıları farklı seviyelerde yetkilendirebilir miyim?
Kullanıcı davet ederken kişileri farklı seviyelerde yetkilendirebilirsiniz ve verdiğiniz yetkilere göre görev tanımları değişir. Bu sebeple uygulamayı kullanma yetkisi olan herkes her bilgiyi göremez. Bu görünürlüğü hesabınızın yöneticisi belirler.
Birden fazla şirketim varsa ne yapmalıyım?
Birden fazla şirketiniz olması durumunda tek bir ekrandan tüm şirketlerinizin verilerine erişebilirsiniz. Fakat her şirketiniz için ayrı bir hesap almış olmalısınız.
Uygulamayı kullanırken girdiğim verileri silebilir miyim?
Uygulamayı kullanırken verilerinizi silmek istediğinizde hesabınızı silmeniz yeterli olacaktır.